Matic Osovnikar

Slovenci na atletskem SP izpolnili cilj
SiOL.net
nedelja, 4. september 2011 ob 08:05
Daegu - Primož Kozmus, zlati olimpijec in branilec naslova, je na SP v Deaguju v finalu meta kladiva po enoletni odsotnosti s tekmovališč osvojil bronasto odličje (79,39 m).

Koliko rekordov lahko pade v Daeguju?
SiOL.net
četrtek, 25. avgust 2011 ob 18:00
Na enem mestu vam nudimo osvežen pregled najboljših dosežkov na dosedanjih svetovnih prvenstvih, hkrati pa tudi primerjavo s svetovnimi in slovenskimi rekordi …

Cankar + Kozmus = cel komplet medalj na SP
SiOL.net
ponedeljek, 22. avgust 2011 ob 08:00
Ljubljana - Pred nami je 13. atletsko SP. Slovenija je doslej osvojila tri medalje. Gregor Cankar je leta 1999 osvojil bron, leta 2007 je bil Primož Kozmus srebrn in na zadnjem SP osvojil še zlato.

Kozmus, Ratejeva in Šestakova za finale
zurnal24.si
petek, 19. avgust 2011 ob 14:41
Deset slovenskih atletov bo nastopilo na 13. svetovnem prvenstvu v Daeguju. Med petimi atletinjami in petimi atleti, ki v Korejo odpotujejo ta petek, je tudi branilec naslova ter olimpijski...

V Mariboru brez atletskih norm za SP
SiOL.net
ponedeljek, 15. avgust 2011 ob 20:55
Maribor - Na mitingu v Mariboru je nekaj slovenskih atletinj in atletov lovilo še zadnji rok za norme za svetovno prvenstvo v južnokorejskem Daeguju (od 27. avgusta do 4. septembra).

Pljučnica lahko Rodićevi vzame SP
zurnal24.si
torek, 9. avgust 2011 ob 14:34
Zaradi pljučnice Snežana Rodić še naprej ne more trenirati in tako je njen nastop na bližnjem SP vprašljiv. Kljub izpolnjeni normi v Korejo ne sme novopečeni Slovenec Brent LaRue.

Osovnikar čuti, da lahko teče pod 10,20
RTV Slovenija
torek, 9. avgust 2011 ob 12:02
Matic Osovnikar je ob selitvi v London računal, da bo že na letošnjem svetovnem prvenstvu zelo hiter, toda trenutno nima še niti norme za nastop v Daeguju.